O spoločnosti

Spoločnosť SLOVPAP SK sa zaoberá predajom a distribúciou kancelárskych potrieb, širokou škálou baliacich materiálov a produktov priemyselnej hygieny ako aj čistiacich a upratovacích systémov.

Našimi dodávateľmi sú významné národné a nadnárodné spoločnosti pôsobiace v daných oblastiach. Keďže našou snahou je ponúknuť naším zákazníkom len tie najlepšie produkty a servis, spolupracujeme s výrobcami a dodávateľmi, ktorí zastávajú významné postavenie v ich segmente pôsobenia.

Našim cieľom a poslaním je spokojný zákazník, ktorému nájdeme a doporučíme to najlepšie riešenie. Našou úlohou je dodať výrobok, ktorý zlepší pracovné prostredie čo má nemalý vplyv na pracovný výkon a zdravotný stav zamestnancov. Správne zvolené hygienické systémy pôsobia aj na imidž spoločnosti v očiach jej zákazníkov.

Vážime si dôveru, ktorú nám prejavujú naši klienti tým, že využívajú naše služby a kupujú naše výrobky.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.