Dezinfekčný prostriedok Savo, 700 ml., bez chlóru (viacúčelový sprej)

4,176 s DPH / ks 3,48 € bez DPH / ks
61 ks
Obj. čislo:
CP442
EAN:
8720181405846

Dezinfekčný prostriedok Savo, 700 ml., bez chlóru (viacúčelový sprej)

Popis produktu

Savo Viacúčelový sprej. Tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok bez chlóru je vhodný na umývateľné povrchy v celej domácnosti. Prípravok príjemne vonia. Jeho bezoplachové zloženie čistí a zároveň dezinfikuje rôzne povrchy v kúpeľni a kuchyni. Prípravok je vhodný aj na kovové povrchy. Zároveň pomáha odstraňovať alergény (*spôsobené prachom, peľom, prítomnosťou psa alebo mačky).

 

Zloženie

Dezinfekčná látka: kvartérne amóniové zlúčeniny, C12-C16-alkyl (benzyl)-dimetylamónium-chloridy 0,75 g/100 g, Menej ako 5 % katiónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky, fosfáty, parfum

 

Príprava a použitie

Použitie: nastriekajte rovnomerne na čistený povrch a zotrite vlhkou handričkou. Na zabezpečenie antibakteriálneho a virucídneho účinku nechajte pôsobiť 5 minút. V prípade výskytu silného znečistenia nechajte pôsobiť 15 minút.

 

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom

Pozor

Savo Viacúčelový sprej - dezinfekcia. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia.

Upozornenia: Nepoužívajte na mramor. Nepoužívajte spoločne s ďalšími čistiacimi prípravkami. Ak ste na povrch použili iný prípravok, opláchnite ho predtým, než použijete tento čistiaci prípravok.

Reg. č.: bio/796/D/21/CCHLP.

 

 

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Parametre

Hmotnosť 0,8 kg

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.